POKAL LOKA ÇOCUK KUPASI SONUÇLARI

Slovenya'da bu yıl 34 ncüsü yapılan Pokal Loka ya katılan çocuk sporcularımızın dereceleri,

SLALOM

Çocuk 1 Bayanlar (41 start /34 finiş)

1  SGNAOLIN Lisa ITA          0:38.41  0:38.55  1:16.96
2  TRUPPE Katharina AUT   0:38.99  0:38.25  1:17.24
3  MIČUNOVIČ Špela SL2    0:39.24  0:39.12  1:18.36
27 KAVUR Dila    TUR           0:46.37  0:45.43  1:31.80
34 TURANLI Irmak TUR       0:53.71  0:52.78  1:46.49

Çocuk 1 Erkekler (45 start/ 35 finiş)

1  RODES Istok  CRO                0:37.32   0:36.67  1:13.99
2  PERTL Adrian AUT                 0:37.53   0:36.48  1:14.01
3  KOLEGA Elias CRO               0:37.75   0:37.27  1:15.02
34 TOPALOGLU Mustafa TUR  0:53.07  0:56.00  1:49.07
   KULAKSIZOGLU Deniz TUR  DNF2      

Çocuk 2 Bayanlar (72 start/60finiş)

1    PLUT Eli         SLO                 0:40.13   0:41.40  1:21.53
2    ŽNIDAR Nina SLO                 0:40.98  0:42.10   1:23.08
3    GREUTER Anna AUT           0:42.04  0:42.16   1:24.20
55  CARIKCIOGLU Ozlem TUR 0:52.00  0:52.78   1:44.78
56  EJDER Zeynep TUR             0:53.19  0:54.81   1:48.00
      BENKER Yasemin TUR          DNF2                      

Çocuk 2 Erkekler (84 start/50 finiş)

1    PLEVANČ Andraž SLO    0:39.64 0:39.78   1:19.42
2    ALLEGRE Nils FRA          0:39.97 0:40.02   1:19.99
3    BROWN Callum AUS      0:39.66 0:40.69   1:20.35
49 ORNEK Sergen TUR        0:55.79 1:00.65   1:56.44
      KOSAL Omer TUR             DNF1
       KURU Onurcan TUR          DSQ 1

B.SLALOM

Çocuk 1 Bayanlar (40 start/38 finiş)

1   SGNAOLIN Lisa ITA             0:57.04
2   REINOLD Jenny GER          0:57.54
3   TRUPPE Katharina AUT      0:57.61
33  KAVUR Dila TUR                 1:06.20
35  TURANLI Irmak TUR           1:13.52

Çocuk 1 Erkekler (43 start/37 finiş)

1   MLAKAR Maj SL3                        0:56.86
2   RIEGLER Nicola AUT                 0:57.34
3   KAVČIČ Jani SL2                         0:57.46
32  KULAKSIZOGLU Deniz TUR    1:07.57
37  TOPALOGLU Mustafa TUR       1:21.65

Çocuk 2 Bayanlar(71 start/61 finiş)


1   PLUT Eli SLO                             0:56.59   0:56.31   1:52.90
2   ŽNIDAR Nina SLO                     0:56.39   0:56.73   1:53.12
3   GREUTER Anna AUT                0:57.31   0:56.19   1:53.50
55  EJDER Zeynep TUR                1:09.99   1:09.73    2:19.72
59  CARIKCIOGLU Ozlem TUR     1:14.13  1:15.31   2:29.44
60  BENKER Yasemin TUR           1:17.84  1:19.25   2:37.09

Çocuk 2 Erkekler (78 start/57finiş)


1  HROBAT Miha SLO                  0:54.24   0:54.19    1:48.43
2  PLEVANČ Andraž SLO            0:53.95   0:57.01    1:50.96
3  TABELANDER Florian AUT     0:55.70   0:55.94    1:51.64
57 KURU Onurcan TUR              1:08.93   1:40.54     2:49.47
   KOSAL Omer TUR                     DNF1
   ORNEK Sergen TUR                DNF1                                                                                               

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>