ULUDAĞ ÇOCUK KUPASI SONUÇLARI

6 misafir ülkenin katılımı ile yapılan Uludağ Kupasının ilk günü 28 Şubat da  slalom yarışları yapıldı. Çocuk 2 bayanlar kategorisinde Özlem Çarıkçıoğlu ve Çocuk 1 bayanlar kategorisinde Dila Kavur'un gösterdikleri iyi performansla birincilik kazandıkları yarışın resmi olmayan sonuçları,

ÇOCUK 2 BAYANLAR

1   ÇARIKÇIOĞLU ÖZLEM     TUR 94   39.63 38.11   1.17.74
2   DAYANA                                BUL 95   40.93 38.57   1.19.50 
3   EJDER ZEYNEP                 TUR 94   40.97 39.78   1.20.75 
5   NISAN ALTUG                     TUR 95   45.11 45.27   1.30.38 
7   MERVEGUL DEDEOGLU TUR 94   45.18 51.11    1.36.29 
8   BENKER YASEMİN            TUR 94   57.52 39.49    1.37.01 

ÇOCUK 2 ERKEKLER

1   MARTINS                              LET 94   36.29 33.06   1.09.35 
2   EVEGGELOS                      GRE 94   36.64 34.35   1.10.99 
3   ATHANASIOS                      GRE 94   36.11 35.04   1.11.15 
8   SAPMAZ DERİN                  TR2 94   40.17 37.49   1.17.66
9   KALIN MUSTAFA                 TR2 94   40.17 37.77   1.17.94
10  USTA GÖKHAN                  TR2 94   40.67 37.77   1.18.44
12  KOSAL ÖMER                    TR1 94   41.15 37.96    1.19.11 
14  CENGİZ KARCAN              TR3 94   41.81 38.48   1.20.29 
15  SUNGUROĞLU ERİM       TR3 95   41.17 39.24   1.20.41 

ÇOCUK 1 BAYANLAR

1   KAVUR DİLA                         TR1 96   40.75 39.21   1.19.96 
2   TURANLI IRMAK                  TR1 96   44.60 43.10   1.27.70 
3   GÜLTEKİN HELİN               TR2 96   47.71 47.53   1.35.24 
4   İS ECE                                   TR3 97   46.23 49.52   1.35.75 
5   EFENDİOĞLU EDANUR    TR3 96   48.54 48.38   1.36.92 
7   İKİIŞIK İNCİNUR                  TR3 97   49.59 49.32   1.38.91 

ÇOCUK 1 ERKEKLER

1   LEVKO                                  UKR 97   39.03 38.97   1.18.00 
2   OZ HARUN                           TR2 96   40.83 40.25   1.21.08 
3   DENİZ SERDAR                  TR2 96   42.29 42.24   1.24.53 
5   TOPALOĞLU MUSTAFA     TR1 96   44.29 43.21   1.27.50 
6   GÜRLE YİĞİT                       TR3 96   47.19 44.39   1.31.58 

 Pazar günü yapılan b.slalom yarışlarında ilk gün kategorilerinde birinci olan Özlem ve Dila'nın düşmesi moralleri bozsa da, Zeynep ve Natalia birinciliği misafirlere bırakmadılar.

1   EJDER ZEYNEP                1994   TR1 52.69 53.82   1:46.51
2   BENKER YASEMIN            1994   TR1 54.15 54.25   1:48.40
3   HANECHKO MARIYA         1994   UKR 56.91 53.97   1:50.88
4   DEDEOGLU MERVEGUL 1994   TR2  56.98 55.68   1:52.66
5   NEMUTLU ASLI                  1994   TR2 58.65 57.25    1:55.90
7   ERTEKIN EZGINUR           1995   TR2 58.99 57.96   1:56.95

1   BARAS EVEGGELOS         1994   GRE 49.96 49.67    1:39.63
2   GAM IGOR                            1995   UKR 49.88 50.85    1:40.73
3   ONSKULIS MARTINS         1994   LAT 50.47 50.30      1:40.77
6   KALIN MUSTAFA YIGIT       1994   TR2 52.04 51.27     1:43.31
9   USTA GOKHAN                    1994   TR2 53.48 52.16     1:45.64
10  KOSAL OMER                     1994   TR1 52.91 53.06      1:45.97
11  KURU ONURCAN              1994   TR1 53.80 54.20      1:48.00
13  SUNGUROGLU ERIM       1995   TR3 55.99 55.40       1:51.39
15  CENGIZ KARCAN               1994   TR3 52.97 1:08.61    2:01.58

1   NATALIA HERZIKWTZ        1996   TR2    57.49 
2   TURANLI IRMAK                  1996   TR1    58.09 
3   IS ECE                                    1997   TR3   1:00.31 
4   IKIISIK INCINUR                   1997   TR3   1:04.61 
5   GULTEKIN HELIN                1996   TR2   1:07.89 

1   TSIBELENKO LEVKO           1997   UKR    52.05
2   OZ HARUN                              1996   TR2    56.39
3   KHACHIDZE REVAZ              1996   GEO    56.6
5   DENIZ SERDAR                     1996   TR2     57.47
6   KULAKSIZOGLU DENIZ        1996   TR1    58.17
7   TOPALOGLU MUSTAFA         1996   TR1    58.67
8   GURLE YIGIT                           1996    R3     58.94

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>