FIS PALANDÖKEN SONUÇLARI SL/GS

İlk gün yapılan slalom yarışlarında dereceye giren sporcular ve yarışı bitiren sporcularımızın sonuçları,                                            

Bayanlar       31 start /18 finiş                                                                                                                                                                                                                                 1   RALLI Sophia               1988  GRE    49.45     51.78     1:41.23    58.17
2   DASDEMIR Tugba       1985  TUR    50.75     51.16     1:41.91    62.20
3   RATAJ Mojca                 1979  BIH      50.08     54.58     1:44.66    78.50
8   GUL  BETUL                  1991  TUR    59.47     59.15    1:58.62   161.24
13  MIMAROGLU Irem       1993  TUR   1:07.70  1:00.51  2:08.21   218.08
14  ALKOCLAR Aslisah     1993  TUR   1:06.83  1:06.89  2:13.72  250.74
15  YALCINKAYA P Sevil   1993  TUR   1:12.68  1:04.71  2:17.39    272.49

Erkekler         74 start / 47finiş

 1  DIMITRIADIS Vassilis              1978  GRE  43.93    46.77  1:30.70 
2  VAN BUYNDER Frederik          1988  BEL  45.28    46.67  1:31.95 
3  VAN DEN BOGAERT Jeroen   1979  BEL  44.80     47.30  1:32.10 
7  SARE Hamit                                1982  TUR  48.62    48.54  1:37.16  
8  YESILOVA Erkan                         1981  TUR  48.58    49.03  1:37.61 
11 TURKSEVER Erdinc                 1985  TUR  47.09    52.75  1:39.84  
12 YILDIRIM Ibrahim                       1990  TUR  50.71    49.72  1:40.43 
14 DILIK Yusuf                                 1985  TUR  51.16    49.86  1:41.02  
15 DEMIRCI Ibrahim                       1984  TUR  51.94    50.01  1:41.95
16 ORAL Kaan                                  1989  TUR  52.88    51.02  1:43.90 
17 BEYDUZ Ersin                             1989  TUR  53.45    51.12  1:44.57 
20 YILDIZ Mustafa                            1989  TUR  53.79    52.22  1:46.01  
21 YILMAZ Y.-Avsar                          1988  TUR  53.53    52.54  1:46.07
23 TASKESINLIOGLU Omer          1993  TUR  53.56    54.72  1:48.28   
24 DELIKAYA M.Ridvan                   1992  TUR  53.91    54.73  1:48.64   
25 ONAL Yakuphan                         1992  TUR  53.11    55.78  1:48.89   
27 SEYLAN Halit                              1993  TUR  53.65     55.51  1:49.16  
29 USTA Sükrü                                 1991  TUR  54.89     55.03  1:49.92   
36 DEMIRYUREK Duran                1992  TUR  57.41     57.53  1:54.94   
38 PASINLI Selim                            1988  TUR  1:02.06  53.54  1:55.60 
41 DEGIRMENCI Mert                     1993  TUR  1:00.37  57.29  1:57.66 
                

 Sarıkamışta yapılan B.Slalom neticeleri

Bayanlar

 1   RATAJ Mojca                     1979  BIH    1:03.22     59.62    2:02.84  80.82
 2   VAN BUYNDER Isabel    1991  BEL    1:03.48    59.88    2:03.36  84.55
 3   DASDEMIR Tugba           1985  TUR   1:04.43  1:00.86  2:05.29   98.37
 4   GRIGOREVA Kseniya     1987  UZB   1:04.74  1:01.24   2:05.98  103.31
 5   RALLI Sophia                    1988  GRE   1:05.56  1:00.78  2:06.34  105.89
 6   ONDER Irem                      1992  TUR   1:06.39  1:02.20  2:08.59  122.01
 8   SEVERGE Zeynep            1992  TUR   1:07.02  1:02.02  2:09.04  125.24
 10  EROZEN Begum             1992  TUR   1:07.44  1:03.90  2:11.34  141.71
 14  GUL Betul                          1991  TUR   1:09.10  1:04.46  2:13.56  157.62
 15  GUL Fatmanur                   1990  TUR   1:09.30  1:04.96  2:14.26  162.63
 20  TUNCA Istem                     1989  TUR   1:10.06  1:07.14  2:17.20  183.69
 21  MIMAROGLU Irem            1993  TUR   1:10.18  1:07.50  2:17.68  187.13
 24  YALCINKAYA P.r Sevil      1993  TUR   1:11.25  1:10.23  2:21.48  214.35
 26  ALKOCLAR Aslisah          1993  TUR   1:15.28  1:10.08  2:25.36  242.15

Erkekler

 1  DIMITRIADIS Vassilis               1978  GRE   59.37    56.82    1:56.19  47.76
 2  VAN DEN BOGAERT Jeroen  1979  BEL   1:00.18  57.31    1:57.49  57.61
 3  SHAMAEV Oleg                         1982  UZB   1:00.54  58.01    1:58.55  65.63
 11 SARE Hamit                             1982  TUR   1:01.20  59.45    2:00.65  81.54
 14 YESILOVA Erkan                      1981  TUR   1:02.07  59.04    2:01.11  85.02
 16 TURKSEVER Erdinc                1985  TUR   1:01.47  59.68    2:01.15  85.33
 23 YILDIZ Mustafa                         1989  TUR   1:02.78  1:00.05  2:02.83  98.05
 24 TAS Levent                                 1991  TUR   1:03.65  1:00.04  2:03.69  104.56
 25 DEMIRCI Ibrahim                     1984  TUR   1:03.23  1:00.68  2:03.91  106.23
 28 PASINLI Selim                          1988  TUR   1:03.69  1:00.74  2:04.43  110.17
 29 AYAZ Muhammet                      1990  TUR   1:04.52  1:00.11  2:04.63  111.68
 30 DILIK Yusuf                                1985  TUR   1:04.03  1:00.67  2:04.70  112.21
 32 YILDIRIM Ibrahim                       1990  TUR   1:04.56  1:00.42  2:04.98  114.33
 33 ONAL Yakuphan                        1992  TUR   1:04.01  1:01.02  2:05.03  114.71
 34 ONDER Ugur                              1988  TUR   1:04.27  1:00.77  2:05.04  114.79
 37 YILMAZ Y.-Avpar                          1988  TUR   1:04.93  1:00.57  2:05.50  118.27
 42 ERSOY Kerem                            1990  TUR   1:05.42  1:01.11  2:06.53  126.07
 44 BEYDUZ Ersin                            1989  TUR   1:04.95  1:02.05  2:07.00  129.63
 45 GEDIK Mustafa                           1990  TUR   1:05.27  1:01.75  2:07.02  129.78
 47 HUYUT Mesut                             1989  TUR   1:05.65  1:01.59  2:07.24  131.45
 51 ORNEK Gökhan                          1990  TUR   1:06.26  1:02.03  2:08.29  139.40
 55 GULER Onur                               1990  TUR   1:06.41  1:03.87  2:10.28  154.47
 58 KUREM Batuhan                          1990  TUR   1:06.25  1:04.51  2:10.76  158.11
 59 DEMIRYUREK Duran                 1992  TUR   1:06.92  1:04.34  2:11.26  161.90
 60 USTA Sükrü                                  1991  TUR   1:06.46  1:04.88  2:11.34  162.50
 63 SEYLAN Halit                                1993  TUR   1:08.47  1:04.43  2:12.90  174.32
 64 SIMSEK Harun                              1992  TUR   1:08.56  1:04.43  2:12.99  175.00
 66 DELIKAYA M.Ridvan                     1992  TUR   1:08.86  1:06.68  2:15.54  194.31
 69 INCI Mustafa                                 1993  TUR   1:12.43  1:05.32  2:17.75  211.05
 70 SIMSEK Emre                              1987  TUR   1:19.51  1:00.14  2:19.65  225.44
 71 SEYLAN H.Ibrahim                     1991  TUR   1:05.43  1:20.09  2:25.52  269.90
 73 DEGIRMENCI Mert                       1993  TUR   1:06.22  1:24.97  2:31.19  312.84

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>