PİNOKYO CUP SONUÇLARI

İtalya Abetone kayak merkezinde yapılan Pinokyo Cup yarışlarında ilk gün Slalom kategorisi kayıldı.

Sporcularımızın aldığı sonuçlar,

ÇOCUK 1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Bayanlar (49 start/33 finiş)

1  SCHWAIGER Kathrin     1996 GER   44.16  43.69   1'27.85
2  GROSSHAUPT Julia      1996 AUT    44.16  44.24   1'28.40
3  LANG Isabelle                 1996 GER   45.10  44.56   1'29.66
25 KAVUR Dila                    1996 TUR    52.27  53.22   1'45.49
30 TURANLI Irmak              1996 TUR    56.34  55.08   1'51.42

Erkekler (53 start/35 finiş)

1  RUPNIK Job                     1996 SLO   42.52  43.22   1'25.74
2  NOBER Kevin                   1996 AUT   43.45  43.27   1'26.72
3  RODES Istok                    1996 CRO   44.93  42.78   1'27.71
26 KULAKSIZOGLU Deniz 1996 TUR   52.39  51.60   1'43.99
34 TOPALOGLU Mustafa    1996 TUR   57.64  57.65   1'55.29

ÇOCUK 2

Bayanlar (75 start/ 61finiş)

1  CHRISTIANSEN N.Grieg  1995 NOR    43.72   48.28       1'32.00
2  KOTRLOVA Katerina          1994 CZE    43.11   49.25        1'32.36
3  SCHMOTZ Marlene             1994 GER   43.68   49.19        1'32.87
53 CARIKCOGLU Ozlem       1994 TUR    55.33   1'02.36     1'57.69
56 EJDER Zeynep                   1994 TUR   58.80   1'01.76      2'00.56
60 BENKER Yasemin             1994 TUR  1'00.43 1'05.78      2'06.21

Erkekler (96 start/ 67 finiş)

1  SCHMID Alexander        1994 GER  48.53     43.13     1'31.66
2  BREU Raphael               1994 GER  49.26     42.88     1'32.14
3  FUJIHARA Sota               1994 JPN  48.35     44.14      1'32.49
59 CENGIZ Karcan             1995 TUR  1'00.98  55.80     1'56.78
64 KALIN Mustafa Yigit      1994 TUR  1'00.91   57.21     1'58.12

 2. gün B.Slalom

Çocuk 1 Bayanlar (49start/43finiş)

1  BASSINO   Marta                  1996 ITA      1'05.32
2  GROSSHAUPT Julia           1996 AUT    1'05.38
3  VENIER Bianca                    1996 AUT    1'06.35
33 KAVUR Dila                          1996 TUR   1'19.47
38 TURANLI Irmak                    1996 TUR   1'22.99

Çocuk 1 Erkekler (54 start/48 finiş)

1  SKOREPA Jan                      1996 CZE    1'05.53
2  SOCIE Jules                         1996 FRA     1'05.71
3  HLADIK Sebastian              1996 GER    1'05.99
37 KULAKSIZOGLU Deniz     1996 TUR     1'15.68
46 TOPALOGLU Mustafa        1996 TUR    1'21.88

Çocuk 2 Bayanlar (75 start/63 finiş)

1  SOSIO Federica                 1994 ITA     1'06.39   1'08.17    2'14.56
2  PICHLER Karoline             1994 ITA    1'07.07   1'07.92    2'14.99
3  CILLARA R.Valentina         1994 ITA    1'05.94   1'09.23    2'15.17
56 CARIKCOGLU Ozlem       1994 TUR 1'18.09   1'23.79    2'41.88
58 BENKER Yasemin            1994 TUR 1'20.45   1'24.00    2'44.45
60 EJDER Zeynep                   1994 TUR 1'20.91   1'27.31    2'48.22

Erkekler (96 start/73 finiş)

1  HETTEGGER Thomas      1994 AUT   1'04.56  1'08.66   2'13.22
2  SOUBEK Sandro                1994 AUT   1'05.51  1'08.66   2'14.17
3  RAUCHFUSS Julian          1994 GER  1'06.27  1'07.93   2'14.20
68 KALIN Mustafa Yigit          1994 TUR   1'18.69  1'23.32   2'42.01
70 KOKER Dogus                   1994 TUR  1'17.63  1'24.95   2'42.58
72 CENGIZ Karcan                 1995 TUR  1'24.31  1'27.73    2'52.04

 

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>