FEDERASYON'DAN ILGAZ'DA ÇOCUK KAMPI DUYURUSU

ALP DİSİPLİNİ ÇOCUK MİLLİ TAKIMI ADAY KAMPI ILGAZ'DA

Federasyonumuzun 2009 yılı faaliyet programında yer alan Alp Disiplini Çocuk Milli Takımı
Aday Kampı 11-18 Nisan 2009 tarihleri arasında Kastamonu/Ilgaz’da yapılacaktır.

Söz konusu kampa katılacak görevli ve sporcu listesi aşağıda belirtilmiştir.
KAMP YERİ : Kayak Federasyonu Ilgaz Dağ Tesisleri /Kastamonu-Ilgaz
NOT  : Sporcular Kampa gelirken Kayak ve Spor Malzemelerini yanlarında getireceklerdir.

 11-18 Nisan 2009 ALP DİSİPLİNİ ÇOCUK MİLLİ TAKIMI ADAY LİSTESİ 

GÖREVLİ VE SPORCU LİSTESİ
  
KAMP MÜDÜRÜ Nesim YILDIZ BURSA
ANTRENÖR Vlado MAKUÇ  BURSA
 Levent BALAMAN BİTLİS
YRD.ANTRENÖRLER Serhat AKTAŞ ERZURUM
 Bilal POLAT ERZURUM
 Volkan YURDAKUL KARS
KONDÜSYONER Erçin ÇAÇAN BURSA
DOKTOR Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce temin edilecektir.
DİĞER Hamit ŞARE BURSA
  
SPORCULAR ERKEKLER 
 Karcan CENGİZ KARS
 Deniz KULAKSIZOĞLU İSTANBUL
 Mustafa TOPALOĞLU ERZURUM
 S.Samet YILMAZ KARS
 Harun ÖZ BİNGÖL
 Serdar DENİZ BURSA
 Yiğit GÜRLE İSTANBUL
 Derin EVCİM İSTANBUL
 Zeki EFENDİOĞLU ERZURUM
 Üstün ÜSTÜNKAYA MUĞLA
 Mert KAMAZ MUĞLA
 Güneş DİNÇER İSTANBUL
 Kadir KOÇLARDAN MUŞ
 N.Enes LİMON ERZURUM
 Doruk TURANLI İSTANBUL
 İBRAHİM EREN ANKARA
 Sezer Ege SEZGİN İSTANBUL
 Ahmet GENCOĞLU KAYSERİ
 Kaan YÜCELAND İSTANBUL
 F.Ömer GÜREL İSTANBUL
 Berkin USTA BURSA
 Muhammet AKTAŞ BİNGÖL
 Serhat ORUÇ BİNGÖL
  
 BAYANLAR 
  
 Nurdan İNCESU ERZURUM
 Ezginur ERTEKİN BİTLİS
 Beste YILDIRAN ANKARA
 Nisan ALTUĞ İSTANBUL
 Irmak TURANLI İSTANBUL
 Dila KAVUR İSTANBUL
 Olıvıa SADİOĞLU İSTANBUL
 Edanur EFENDİOĞLU ERZURUM
 İncinur İKİIŞIK İSTANBUL
 Candan CANBOLAT İSTANBUL
 Helin GÜLTEKİN BURSA
 Ece İŞ ERZURUM
 Belis TÜREGÜL ANKARA
 Esma GENÇ GÜMÜŞHANE
 Natalıa HERZIKOWITZ İSTANBUL
 Zeynep ERDEMİR ANKARA
 Gizem ŞEFLEK ERZURUM
 Nur Didem MURTAZAOĞLU İSTANBUL
 Ece ŞAM ERZURUM
 Betül KAYIN MUĞLA
 Ece GENELİOĞLU ANKARA
 Ceren GEZER BURSA
 Bengü YILDIRIM ERZURUM
 Selin AÇIKGÖZ İSTANBUL
 Maya AKDEMİR İSTANBUL

 

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>