FEDERASYON KAMP DUYURUSU

Federasyonumuz 2009 yılı faaliyet programında yer alan Büyük-Genç Kategorilerinde “Alp Disiplini Yaz Güç Geliştirme
Kampı” 01-11 Ağustos 2009 tarihleri arasında, Çocuk 1-2 kategorilerinde “Alp Disiplini Güç Geliştirme kampı” ise
12-22 Ağustos 2009 tarihleri arasında Kastamonu/Ilgaz’da yapılacaktır.

Söz konusu kampların görevli listesi aşağıya çıkartılmıştır.
KAYAK FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
 

KAMP (01-11 Ağustos 2009)
 
TEKNİK HEYETİ VE SPORCU İSİM LİSTESİ
 
KAMPIN ADI : ALP DİSİPLİNİ YAZ GÜÇ GELİŞTİRME KAMPI
KATEGORİ : BÜYÜK-GENÇ 
KAMPIN YERİ : KASTAMONU/ILGAZ 
KAMPIN TARİHİ : 01-11 Ağustos 2009 
KAMP MÜDÜRÜ : NESİM YILDIZ BURSA
MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ : VILADO MAKUC BURSA
  GÜRKAN SAATÇİOĞLU  ERZURUM
  BİLAL POLAT        ERZURUM
  SERHAT AKTAŞ       ERZURUM
  VAHİT PAVİK        BİTLİS
KONDİSYONER : ERÇİN ÇAÇAN BURSA
BAYAN SPORCULAR :
  TUĞBA DAŞDEMİR    BURSA
  İREM ÖNDER        BURSA
  İSTEM TUNCA       BURSA
  BETÜL GÜL         ERZURUM
  FATMA NUR GÜL     ERZURUM
  ZEYNEP SEVERGE    İSTANBUL
  BEGÜM ERÖZEN      İSTANBUL
  İREM MİMAROĞLU    İSTANBUL
  ÖZLEM ÇARIKÇIOĞLU İSTANBUL
  YASEMİN BENKER    İSTANBUL
  ZEYNEP EJDER      İSTANBUL
ERKEK SPORCULAR :
  DOĞUŞ KÖKER       ANKARA
  HAMİT ŞARE        BURSA
  BARKIN BECEREN    BURSA
  MUSTAFA Y. KALIN  BURSA
  BATUHAN KÜREM     BİTLİS
  SERGEN ÖRNEK      BİTLİS
  EMRE ŞİMŞEK       ERZURUM
  SELİM PASİNLİ     ERZURUM
  KAAN ORAL         ERZURUM
  YAKUPHAN ÖNAL     ERZURUM
  ÖMER TAŞKESENLİOĞLU  ERZURUM
  HALİT SEYLAN         ERZURUM
  HALİL İBRAHİM SEYLAN ERZURUM
  ERSİN BEYDÜZ      ERZURUM
  DERİN SAPMAZ      İSTANBUL
  ÖMER KOSAL        İSTANBUL
  ONURCAN KURU      İSTANBUL
  CENK USTA         KARS
  MUSTAFA YILDIZ    KARS
  MUHAMMET AYAZ     KARS
  LEVENT TAŞ        KARS
  İBRAHİM YILDIRIM  KARS
  MUSTAFA İNCİ      KAYSERİ
  MERT DEĞİRMENCİ   KAYSERİ
  GÖKHAN USTA       KAYSERİ
  
   
   
   
   
KAYAK FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
 

KAMP (12-22 Ağustos 2009)
 
TEKNİK HEYETİ VE SPORCU İSİM LİSTESİ
 
KAMPIN ADI : ALP DİSİPLİNİ YAZ GÜÇ GELİŞTİRME KAMPI 
KATEGORİ : ÇOCUK 1-ÇOCUK 2 
KAMPIN YERİ : KASTAMONU/ILGAZ 
KAMPIN TARİHİ : 12-22 Ağustos 2009 
KAMP MÜDÜRÜ : M.CAN KINAY BURSA
MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ :
  YASİN ÖZCAN     KAYSERİ
  RECEP DİLİK     ERZURUM
  VOLKAN YURDAKUL KARS
  İBRAHİM DEMİRCİ KARS
KONDİSYONER : ERÇİN ÇAÇAN BURSA
BAYAN SPORCULAR :
  BESTE YILDIRAN    ANKARA
  ZEYNEP ERDEMİR    ANKARA
  EZGİ NUR ERTEKİN  BİTLİS
  HELİN GÜLTEKİN    BURSA
  EDANUR EFENDİOĞLU ERZURUM
  ECE İŞ            ERZURUM
  NİSAN ALTUĞ       İSTANBUL
  DİLA KAVUR        İSTANBUL
  IRMAK TURANLI     İSTANBUL
  CANDAN CANBULAT   İSTANBUL
  İNCİNUR İKİIŞIK   İSTANBUL
  OLIVIA SADİOĞLU   İSTANBUL
  NATALIA HERZIKOV  İSTANBUL
ERKEK SPORCULAR :
  İBRAHİM EREN      ANKARA
  MUHAMMET AKTAŞ    BİNGÖL
  SERHAT ORUÇ       BİNGÖL
  HARUN ÖZ          BİNGÖL
  SERDAR DENİZ      BURSA
  BARIŞ AKOVA       BURSA
  ENES LİMON        ERZURUM
  MİRAÇ MERT TUNCA  ERZURUM
  REMZİ ATEŞ        ERZURUM
  MUSTAFA TOPALOĞLU ERZURUM
  KAAN YÜCELAND     İSTANBUL
  YİĞİT GÜRLE       İSTANBUL
  ERİM SUNGUROĞLU   İSTANBUL
  DENİZ KULAKSIOĞLU İSTANBUL
  DERİN EVCİM       İSTANBUL
  ALP ZAVARO        İSTANBUL
  KARCAN CENGİZ     KARS
  ÜSTÜN ÜSTÜNKAYA   MUĞLA
  MERT KAMAZ        MUĞLA
  KADİR KOÇLARDAN   MUŞ

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>