İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

Bonus Snowmasters İstanbul İl birinciliği başladı. Milli sporcuların kamplarda olması nedeniyle katılmadıkları yarışlara geçen senelere göre daha az katılım oldu. İlk gün neticeleri,

KAYAK SLALOM

MİNİK BAYANLAR
1  Pervin  Canbulat         1999  Ferdi                    43.973
2 Dila Çakmak                 2000  Fidan Hoca RT 46.255
3 Zeynep Köksal             2000  Fidan Hoca RT 48.311
MİNİK ERKEKLER
1 Can Bostan                   1999  Özel Alev İO      43.633
2 Yiğit KaanDilek             1999  Özel Alev İO      45.142
3 Can Göksal                   1999  Koç Lisesi        45.861
ÇOCUK 1 BAYANLAR
1 Candan Canbulat        1997  Ferdi                  40.842
2 İncİ Nurİkiışık                1997  AKUT                 43.195
3 Güneş  Çuhadar         1997   AKUT                 46.500
ÇOCUK 1 ERKEKLER
1 Güneş Dinçer               1998  Özel Alev İO       36.758
2 Kerem Çakmak            1997  Fidan Hoca RT 40.701
3 Alp Zavaro                     1997  Fidan Hoca R T 41.245
ÇOCUK 2 BAYANLAR
1 Dila Kavur                      1996  Fidan Hoca RT  36.637
2 Linda Özmen                 1995  Ferdi                   38.359
3 Olivia Sadioğlu              1996  Fidan Hoca RT 40.854
ÇOCUK 2 ERKEKLER
1 Erim Sunguroğlu           1995  Fidan Hoca RT 37.235
2 Derin Evcim                    1996  AKUT                  37.783
3 Deniz Kulaksızoğlu       1996  AKUT                  39.015
GENÇ BAYANLAR
1 Özlem Çarıkcıoğlu         1994   AKUT                   39.766
2 Buğçe Gülen                   1994  Fidan Hoca RT   108.436
GENÇ ERKEKLER
1 Cem Kozikoğlu              1991         Ferdi             35.760
2 Mert Sezgen                   1994  AKUT                   40.886
3 Mert Gündemir               1993  Fidan Hoca RT 41.774

SNOWBOARD SLALOM

MİNİK BAYANLAR
1 Yağmur Eminoğlu          1999  AKUT                 133.838
MİNİK ERKEKLER
1 Mert Ekşioğlu                  1999  Özel Ü. Sev        154.131
2 Kemal CanSarcan         2000  Caddebostan   151.412
ÇOCUK  BAYANLAR
1 Ege Derman                   1995  Ferdi                     50.617
2 Lara Dinç                        1997  Ferdi                      52.211
3 Nisan Yıldırım                1995  Koç Lisesi            52.701
ÇOCUK ERKEKLER
1 M. Mert Özerden             1997  Caddebostan      42.465
2 C. Can  Yıldırım              1995  Koç Lisesi           44.900
3 Can Berk Akti                  1995  Caddebostan      46.774
GENÇ BAYANLAR
1 Burçak Demircioğlu        1991  Robert Lisesi    53.116
2 Elif Özcan                           1993  Caddebostan   61.205
GENÇ ERKEKLER
1 Alp Ihlamur                        1994  Enka Okulları  38.557
2 Fırat Sason                        1990  Caddebostan 40.157
3 Yiğit Yur                              1993  AKUT                 44.707
BÜYÜK BAYANLAR
1 Aylin MineKasapoğlu         1981  AKUT                45.128
BÜYÜK ERKEKLER
1 Mustafa Mert Işık                1981  Caddebostan        34.767
2 Aybars Uğur                        1984  Kayak Tenis Spor 37.749
3 Umut Öğücü                        1986  Caddebostan       42.291

 KAYAK B.SLALOM

MİNİK BAYANLAR
1 Pelin Tamer                        1999    AKUT                    32.624
2 Pervin Canbulat                  1999   Ferdi                     34.240
3 Zeynep Köksal                     2000  Fidan Hoca RT    34.610

MİNİK ERKEKLER
1 Can Bostan                         1999  Özel Alev İO           31.465
2 Can Göksal                          1999  Koç Lisesi            31.846
3 Robin Ochsner                    1999  AKUT                      33.556

ÇOCUK 1 BAYANLAR
1 Candan Canbulat                  1997  Ferdi                   30.479
2 İnci Nur İkiışık                         1997  AKUT                  31.461
3 Ezgi Özçelikel                         1997  Özel Alev İO       31.672

ÇOCUK 1 ERKEKLER
1 Güneş Dinçer                       1998  Özel Alev İO          28.856
2 Berkan Bolkan                     1997  Özel Alev İO           28.950
3 Kaan Yol                                1997  Enka Okulları       30.226

ÇOCUK 2 BAYANLAR
1 Linda Özmen                        1995  Ferdi                      27.750
2 Dila Kavur                              1996  Fidan Hoca RT    28.260
3 Irmak Turanlı                        1996  AKUT                     29.950

ÇOCUK 2 ERKEKLER
1 Derin Evcim                         1996  AKUT                      27.106
2 Deniz Kulaksızoğlu             1996  AKUT                     28.674
3 Erim Sunguroğlu                 1995  Fidan Hoca RT    29.427

GENÇ BAYANLAR
1 Ebru Büyükbayrak                1990  Enka Okulları      31.162
2 Alara Aydınol                         1993  Robert Lisesi       38.120
3 Buğçe Gülen                        1994  Fidan Hoca RT      40.642

GENÇ ERKEKLER
1 Cem Kozikoğlu                      1991  Ferdi                    26.708
2 Mustafa Mert Sezgen            1994  AKUT                   27.925
3 Mert Gündemir                       1993  Fidan Hoca RT   29.649

 

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>