FIS VALDISERE ÇOCUK KUPASI

İtalya'dan sonra kontenjan serbestisi olduğu için daha geniş bir kadroyla Fransa'da ki yarışlara katılan kafilemizin ilk gün koşulan slalom sonuçları aşağıdadır. Karcan İtalya'dan sonra burada da slalom kategorisindeki performansı ile en dikkat çeken sporcumuz.

Çocuk 1 erkekler Start 98 / finish 77
1  POPOV ALBERT           1997 BUL    38.30   41.44     1:19.74
2  KRSMANOVIC LUKA    1997 CRO  38.73    41.45     1:20.18
3  BEGUELIN AXEL          1997 SUI     38.41    41.83     1:20.24
61 DENIZ SERDAR          1997 TUR    45.28    49.07    1:34.35
77 CAKMAK KEREM         1997 TUR    54.11 1:08.75    2:02.86
 

Çocuk 1 bayanlar start 71/ finish 62
1  HROVAT META             1998 SLO   42.76   45.10   1:27.86
2  DEVILLAZ SOPHIE      1998 FRA   43.19   45.26   1:28.45
3  UGLICHEVA ELENA    1997 RUS  43.82   44.75   1:28.57
54 OZCELIKEL EZGI        1997 TUR  50.67   53.14   1:43.81
60 CANBULAT CANDAN 1997 TUR  53.73   56.38   1:50.11
61 IS ECE                           1997 TUR  55.85   59.62   1:55.47


Çocuk 2 erkekler  start 125/ finish 98
1 10 ERIKSSON DENNIS   1995 SWE  40.62     42.13   1:22.75
2 21 VAN DER VALENT      1995 NED   41.27     41.75   1:23.02
3 25 GRAF MATTHIAS         1995 AUT   42.06     42.00    1:24.06
64 2 CENGIZ KARCAN       1995 TUR   45.50     48.24    1:33.74
86 65 OZ HARUN                 1996 TUR  49.76     51.67    1:41.43
90 90 EVCIM DERIN            1996 TUR   52.19    52.16    1:44.35
92 86 ATES REMZI               1995 TUR   50.90    56.09    1:46.99
94 68 ORUC SERHAT         1996 TUR 1:01.77   53.10    1:54.87

Çocuk 2 bayanlar  start 99 / finish 78
1  STUCKLER CLAUDIA               1995 AUT    42.36    42.29      1:24.65
2  SAMUELSSON LINNEA            1995 SWE   42.53    42.78      1:25.31
3  RETTENWENDER MARTINA  1995 AUT     43.16    43.06      1:26.22
72 KAVUR DILA                              1996 TUR    53.47    52.49      1:45.96
75 SADIOGLU OLIVYA                   1996 TUR    56.19    54.97      1:51.16
76 EFEENDIOGLU EDANUR       1996 TUR    57.04 1:03.94      2:00.98
78 AYYILDIZ FATMA ALARA          1996 TUR     59.95 1:13.44     2:13.39

İkinci gün yapılan SG yarışlarının sonuçları,

Çocuk 1 erkekler  start 97 / finish 94
1    KRSMANOVIC LUKA 1997 CRO 1:02.75
2    RUPNIK MATEVZ       1997 SLO 1:03.56
3    BEGUELIN AXEL        1997 SUI  1:03.77
75  DENIZ SERDAR         1997 TUR 1:10.87
86  CAKMAK KEREM        1997 TUR 1:12.13

Çocuk 1 bayanlar   start 70 / finish 69
1    HROVAT META              1998 SLO 1:03.12
2    UGLICHEVA ELENA    1997 RUS 1:03.75
3     GAILLARD CLAIRE     1997 FRA 1:04.46
60  CANBULAT CANDAN  1997 TUR 1:11.52
68  OZCELIKEL EZGI         1997 TUR 1:16.56
69  IS ECE                            1997 TUR 1:19.48

Çocuk 2 erkekler start 124 / finish 111
1      HERPIN LENY           1995 FRA 51.30
2      HROBAT MIHA            1995 SLO 51.41
3      KUNC JAN                   1995 SLO 51.78
89    ATES REMZI                1995 TUR 57.38
103    ORUC SERHAT        1996 TUR 59.64
104    OZ HARUN                1996 TUR 1:00.28
111     EVCIM DERIN          1996 TUR 1:41.38

Çocuk 2 bayanlar start 99 /finish 86
1   ALPHAND ESTELLE       1995 FRA 51.72
2   WITTREICH THERESA   1995 AUT 52.06
3   TROILLET TIFFANY          1995 SUI 52.28
82  KAVUR DILA                      1996 TUR 1:02.70
85  SADIOGLU OLIVYA           1996 TUR 1:12.24
86  AYYILDIZ F.ALARA             1996 TUR 1:16.28


 

 

 

 

<<< Pencereyi Kapat >>>